niedziela, 10 sierpnia 2014

Coś nietypowego


Aktualnie jestem w trakcie sezonu osiemnastkowego, więc od czasu do czasu muszę coś zmalować i to nie do szkoły (sic!). Tym razem prezent dla Kariny, której impreza odbyła się pod hasłem "Borussia Dortmund". Wszyscy na żółto-czarno, zabawa w przystrojonym namiocie, naprawdę fajny pomysł. Podłapałam temat i tak powstał (jak zwykle na ostatnią chwilę) obraz w kolorach drużyny. Jak widzicie dosyć luźno, ale ekspresyjnie potraktowałam temat. To tyle z mojej strony, posłuchajcie muzyki, skomentujcie, szykujcie się na następny poradnik i miłego dnia ;)

8 komentarzy:

 1. Moją największą uwagę od razu przykuła piłka. Podoba mi się ukazanie postaci i ogólnie wszystkiego "w ruchu".

  OdpowiedzUsuń
 2. Kocham ten rysunek! Świetnie wygląda. Co do muzyki, Arcade Fire słucham i znam od baaaardzo dawna! Kocham.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na Arcade trafiłam, bo mój brat powiedział, że... nie cierpi tej piosenki. Fakt, jest dłuższa niż inne tego typu, ale jest "odjechana", ma swój klimat i do tego ten teledysk :)

   Usuń
 3. Wygląda cudownie! Tak... klimatycznie. Jeśli mogę spytać, ile zajęła Ci ta praca?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 3-4 godziny (50x70 na płótnie).

   Usuń
 4. Świetna praca, wygląda bardzo dynamicznie. Ogólnie miałaś ciekawy pomysł, bez wątpienia prezent się spodobał (o ile to miał być prezent :>).

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Takie prezenty najdłużej się pamięta.

   Usuń

Bardzo dziękuję za wszystkie komentarze, szczególnie te konstruktywne. Wierzę, że sprawiedliwe oceny pomogą mi się rozwijać. To tylko chwila, a naprawdę możesz sprawić mi ogromną przyjemność ;D